سال ها تجربه ، ضامن ارائه بهترین خدمات مشاوره حقوقی

بهره گرفتن از حقوقدانها و وکلای با تجربه با پشتوانه علمی آنان ، تضمین کیفیت مشاوره حقوق با وکلای مجرب ایران وکیل 724 است. مشاوره های تلفنی و اینترنتی به صورت تصویری ، صوتی و چت به خوبی می توانند جایگزین مشاوره های حضوری باشند که به مراتب هزینه های کمتری هم دارند و مشاوره گیرنده نیز می تواند به صورت ناشناس خدمات دریافت کند.

به مشاوره وکیل در امور حقوقی ،خانواده ،کلاهبرداری ،چک و… نیاز دارید؟

خدمات ویژه

مشاوره با وکیل (تلفنی)

 • انتخاب روز و ساعت مشاوره
 • انتخاب جنسیت مشاور
 • ارتباط تلفنی
 • هزینه تماس به عهده ایران وکیل 724

مشاوره با وکیل (اینترنتی-صوتی،تصویری یا چت)

 • انتخاب روز و ساعت مشاوره
 • انتخاب جنسیت مشاور
 • مشاوره وکیل حقوقی به صورت اینترنتی
 • ارتباط آنلاین صوتی ، تصویری یا چت(گفتگوی آنلاین)

مشاوره و وکیل آنلاین

 • حضور آنلاین کنار شما در جلسات و…
 • انتخاب جنسیت وکیل
 • ارتباط به صورت مکالمه تصویری و تلفنی
 • امکان نظارت بر قراردادها و …

خدمات ما

column1-image1 مشاوره امور و دعاوی مالی

column2-image1 مشاوره و دعاوی مالیاتی

column3-image1 مشاوره و امور قراردادها

column1-image2 حقوق اصناف و کسب و کارها

column2-image1 مشاوره و دعاوی شهرداری ها

column3-image1 مشاوره کلاهبرداری اینترنتی

column1-image3 مشاوره و دعاوی تعزیرات

column2-image1 گران فروشی و کم فروشی

column3-image1 مشاوره و دعاوی کلاهبرداری

column1-image3 مشاوره و دعاوی دیوان عدالت

column2-image1 دعاوی حقوقی بین المللی

column3-image1 قراردادهای کاری و حقوقی

column1-image5 مشاوره و دعاوی فضای مجازی

column2-image1مشاوره و دعاوی چک و سفته

column3-image1 مشاوره و دعاوی کیفری

column1-image6 مشاوره و دعاوی خانواده

column2-image1 مشاوره و دعاوی امور سهام

column2-image1 مشاوره تنظیم اظهارنامه

به مشاوره حضوری نیاز دارید؟

مشاوره حضوری تنها در مشهد مقدس ارائه می شود

مزایای استفاده از مشاوره حقوقی وکیل به صورت اینترنتی و آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی به علت در دسترس بودن در هر مکانی که تلفن و اینترنت وجود داشته باشد و قیمت مناسب آن نسبت به مشاوره حضوری مورد توجه قرار گرفته است. امکان ارائه خدما به صورت شبانه روزی و 24 ساعته نیز از دیگر مزایای آن است.همچنین از مزایای آن می توان به محرمانه بودن مشخصات مشاوره گیرنده اشاره کرد.

به صورتی کلی تقریبا تمامی مراجعین قوه قضاییه برای انجام امور به خصوص در زمینه مشاوره خانواده به مشاوره تخصصی حقوقی نیاز دارند که با استفاده از این پلتفرم می توان نیاز عده ای کثیر را بدون نیاز به مراجعه حضوری برطرف کرد.

مشاوره حقوقی ارائه شده بر بستر اینترنت از طریق گفتگو یا چت آنلاین در تلگرام یا واتساپ و یا ارتباط تصویری ارائه می شود. همچنین با استفاده از خدمت وکیل آنلاین می توانید در جلسات به طور منظم و پیوسته با مشاور حقوقی اینترنتی خود در ارتباط باشید و از مشاوره های ایشان بهره مند شوید.

یکی از بیشترین درخواست ها برای دریافت خدمات ، مشاوره طلاق توافقی هست که توسط بهترین مشاوران، وکلا و حقوقدان ها ارائه می شود که علاوه بر مخفی ماندن هویت افراد ، بهترین توصیه های حقوقی را به صورت آنلاین و اینترنتی دریافت خواهند کرد. همچنین جهت قبول پرونده طلاق در مشهد می توانید از ایران وکیل 724 وکیل نیز استخدام کنید.

مشاوره نفقه :

مشاوره نفقه همسر و دختر با توجه به گستردگی مواد قانونی نفقه و اقسام نفقه بسیار تاثیر گذار بر احکام صادره است. از این رو مشاوره تخصصی نفقه می تواند تاثیر زیادی در نتیجه نهایی پرونده داشته باشد.

مشاوره کلاهبرداری اینترنتی :

کلاهبرداری اینترنتی در انواع مختلف انجام می شود و از طریق پلیس فتا قابلیت ثبت و پیگیری دارد که مهمترین عامل در جلوگیری از آن ، پیشگیری است.جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین کلاهبرداری اینترنتی می توانید با ما در ارتباط باشید.

مشاوره تعزیرات :

سازمان تعزیزات یک سازمان تخصصی در زمینه گران فروشی ، کم فروشی و قاچاق است که نحوه دفاع در تعزیرات با سایر دادگاه ها متفاوت است و نیاز به وکیل متخصص تعزیرات حکومتی دارد. ما در پرونده های تعزیرات می توانیم به عنوان مشاور حقوقی اینترنتی و وکیل در کنار شما باشیم.

مشاوره چک برگشتی و سفته:

چک برگشتی از بیشترین پرونده های جاری در دادگاه های مختلف است. برای اقدام برای وصول وجه چک لزومی به حضور وکیل نیست و بیشترین اهمیت در دریافت مشاوره برای هزینه وصول چک و راه های اقدام تاثیرگذار آن است. مفتحریم پاسخگوی سوالات شما در زمینه مشاوره چک و سفته باشیم.

مشاوره ارث و انحصار وراثت:

برای انحصار وراثت نیاز به ثبت دادخواست توسط تمامی وراث می باشد که پیشنهاد اکید ما استخدام وکیل و یا حداقل دریافت مشاوره تخصصی برای کاهش هزینه های آن است. مشاوره حقوقی تلفنی و اینترنتی ارث به صورت تلفنی و اینرتنتی به شما ارائه می شود.

مشاوره دیوان عالی کشور و اعاده دادرسی:

دیوان عالی کشور به عنوان بالاترین مرجع رسیدگی قضایی در کشور پیچیدگی هایی در روند رسیدگی دارد که لازم است حتما برای این نوع پرونده وکیل استخدام کنید. جهت اعاده دادرسی و اعمال ماده 474 وکیل تخصصی اعاده دادرسی در کنار شماست تا بتوانید به بهترین نحو از حقوق خود دفاع کنید.می توانید برای دریافت وکیل دیوان عدالت یا اعاده دادرسی فرم بالا را پر کنید.

مشاوره دیوان عدالت اداری:

دیوان عدالت اداری مرجعی برای رسیدگی به تخلف های اداری در ایران است. هزینه وکیل برای دیوان عدالت اداری بستگی به شرایط پرونده دارد و متغیر است و هیچ کونه وکالت تضمینی در این زمینه منطقی نیست. برای دریافت مشاوره حقوقی می توانید به صورت تلفنی یا اینترنتی درخواست مشاوره خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان حقوقی اینترنتی ما باشید.

مشاوره تنظیم قرارداد:

بدون شک نمونه قراردادهای آماده در دسترس همگان است اما مشاوره اینترنتی با یک وکیل آنلاین و حقوقدان قبل و حین عقد قرارداد بسیار ضروری است. قرارداد های کسب و کار در این بین از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. می توانید برای تنظیم قرارداد درخواست مشاوره حقوقی اینترنتی یا تلفنی خود را ثبت کنید.

مشاوره و وکیل کیفری:

یک پرونده کیفری به دلیل حساسیت بالایی که مجازات های کیفری دارند بدون شک از سخت ترین پرونده ها است که نیاز مبرم به وکیل دارد. مشاوره کیفری رایگان در برخی دادگاه ها ارائه می شود.

دریافت مشاوره رایگان، برای کسانی که قبلا از خدمات ایران وکیل 724 استفاده کرده اند نیز امکان پذیر است. در پایان در صورتی که باز هم تمایل به مراجعه حضوری دارید می توانید برای دریافت مشاوره حقوقی با بهترین وکیل مشهد نسبت به دریافت وقت از فرم بالا استفاده کنید.